KLAUZULA INFORMACYJNA

15.05.2020 r

Życzymy miłej zabawy
       14.05.2020 r

• Drodzy rodzice zachęcamy do skorzystania z pomysłów na "ćwiczenia z butelka" - OTWÓRZ

W związku ze zbliżającym się świętem Uchwalenia Konstytucji 3 Maja,
zachęcamy do wykonania samodzielnie Flagi Narodowej,
INSTRUKCJA WYKONANIA FLAGI.
Życzymy Miłej Pracy :)
Pochwalcie się waszymi flagami :)
  • Zapraszamy do kolorowania wesołych Mandali POBIERZ

Miasto Łódź Zaprasza do akcji „BEZPIECZNY 3 MAJA”. Wyślij Świąteczną kartkę !

Od kilku lat Miasto Łódź kultywuję tradycję wysyłania pocztówek z okazji świąt narodowych m.in. Święta Konstytucji 3 Maja. Kartki są rozdawane łodzianom oraz wysyłane do wszystkich instytucji państwowych.

Niestety w tym roku Miasto Łódź nie organizuje żadnych spotkań plenerowych przez co kartki nie trafią do rąk mieszkańców jak co roku.

Ale by tradycję podtrzymywać  - „Miasto udostępnia e-pocztówki do pobrania i samodzielnego wypełnienia treścią.

Zachęcamy łodzian, by wypełnione kartki przysyłali do nas – opublikujemy je na stronie Miasta!

Jak to działa?

1. Otwórz tabelkę poniżej. Znajdziesz tam dwie wersje e-kartki do pobrania.
  2. Zapoznaj się z regulaminem zabawy, zamieszczonym w ostatniej „belce” tabelki.
  3. Wybierz kartkę i otwórz ją w Adobe Reader (pdf). Adobe Reader pobrać można nieodpłatnie ze strony Adobe.
  4. Wypełnij kartkę własnymi życzeniami. Może być to także wierszyk czy rymowanka. Doceniamy twórcze, oryginalne pomysły na życzenia.
  5. Zapisz kartkę w Adobe Reader (pdf). Upewnij się, że życzenia zostały zapisane!
  6. Wyślij kartkę mailem, do znajomych i bliskich, a także do Miasta Łodzi na adres lniepodlegla@uml.lodz.pl. Twoja kartka będzie opublikowana na stronie Miasta Łodzi www.lodz.pl/3maja
  7. Uwaga! Chronimy Twoje dane osobowe, w związku z czym, nie umieszczaj na kartce, którą do nas wyślesz swojego nazwiska i adresu, a jedynie imię.

Regulamin znajdziesz na stronie www.lodz.pl/3maja

W wypadku pytań piszcie lodz.niepodlegla@uml.lodz.pl

Przygody na zdrowie i eko - przygody
  •  Zabawy ruchowe - POBIERZ
  •  Propozycję eko - zabawek do wykonania samodzielnie w domu - POBIERZ
Kochani Rodzice i Dzieci.
Wszyscy kochamy słuchać i czytać książki...
Dzisiaj proponuję Wam konkurs plastyczny na wykonanie zakładki do książki - technika dowolna, oprócz materiałów sypkich.
Wielkość prac: 3 cm na 20 cm. wykonane obustronnie.
Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.
Wasze pracy oceni niezależne jury a na najciekawsze prace czekają nagrody! Rozstrzygnięcie konkursu 30.04. 2020r. Wyniki opublikujemy na stronie Przedszkola! Zachęcam do twórczego działania. Pani Ania z gr ,,Żabki,, Zachęcam do odwiedzenia strony: https//eduzabawy.com/.

3 Maja

28.04.2020

3 Maja

28.04.2020

Drodzy Rodzice W tej zakładce znajdziecie informację na temat Konstytucji 3 Maja

Światowy Dzień Ziemi

Kolorowanki i zabawy

Po śladzie, labirynty, odwzorowania itp.

Zabawy

Zabawy

15.04.2020

Propozycje różnych zabaw (ruchowy, dydaktycznych, tematycznych, konstrukcyjne, doświadczenia itp.)

Bajka o królu Wirusie i informacje dla rodziców na temat higieny nosa i czystości rąk.

Różne pomysły na ciekawe spędzenie wspólnie z dzieckiem czasu i strony www które urozmaicą wolny czas.