KLAUZULA INFORMACYJNA

Wakacje

26.06.2020

Wakacje !!!

Drodzy rodzice, znajdziecie tu : materiały matematyczne, ćwiczenia z zakresu czytania i grafomotoryki oraz zadania kształtujące spostrzegawczość wzrokową itp.

Czas zabaw na świeżym powietrzu , wycieczek i pięknej pogody

Wczesne lato

12.06.2020

Wczesne lato

12.06.2020

Lato na łące...

Rodzice znajdziecie tu zabawy, kolorowanki przygotowane z okazji Dna Dziecka,

Moja rodzina

29.05.2020

Moja rodzina

29.05.2020

Zabawy, piosenki i wierszyki odnoszące się do rodziny.

Łódź moja mała ojczyzna

1. Tutaj znajdziecie informacje o przeszłości i teraźniejszości Łodzi, zadania do wykonania,karty pracy, ciekawe linki i zabawy.2. Pobawicie się z Julianem Tuwimem, rozwiążecie rebus i obejrzycie "Bajkową Łódź"

Zajrzycie... a dowiecie się jak powstają książki oraz jak z nich korzystać

4 maja obchodzimy Dzień Strażaka

Drodzy rodzice - kochane dzieci

Już jutro jest święto Mamy.
Bez względu czy mamy rok czy 100 lat, mama to ta osoba, która zna nas najlepiej, pamięta to czego my nie możemy pamiętać, kocha całym sercem i bezwarunkowo, wspiera, doradza, ale potrafi też zwrócić uwagę a nawet „pokrzyczeć”.
Długo zastanawiałyśmy się jak uczcić ten dzień, co przygotować dla dzieci w erze nauczania zdalnego?
Może wierszyk? może piosenka? - portret? - laurkę?
Wszytko to fajne, ale gdy dzieci są w przedszkolu a my możemy pomoc im to stworzyć. Niestety sytuacja na to nie pozwala.
Wiemy, że w dzisiejszych czasach mamy obawy by spotkać się z dziadkami, pradziadkami by ich nie narażać, to też utrudnia nam uczczenia tego wspaniałego dnia.
Dlatego pomyślałyśmy, że zaproponujemy coś innego:
Wyciągnijcie albumy, filmy, zróbcie kawę, herbatę usiądźcie razem i powspominajcie wasze dzieciństwo, wasze przygody, wasze rodzinne historie.
Opowiedzcie swoim dzieciom o swoich wspomnieniach z dziecięcych lat i jak spędzaliście czas ze swoimi mamami.
Obejrzyjcie/przeczytajcie wspólnie ulubioną bajkę albo posłuchajcie piosenek, które lubiliście.
Zróbcie zdjęcia, nie po to by się nimi chwalić, ale by zatrzymać chwilę, która jest waszym nowym wspomnieniem innego dnia Mamy.
25.05.2020 r
Pani Ania zaprasza do eksperymentowania - "Tajemnice światła" 11.05.2020 r